Přeskočit na obsah

Kompletní a částečné rekonstrukce panelových domů

Zateplení domu zvýší jeho hodnotu, zlepší fyzický stav domu, prodlouží životnost, zlepší komfort a ekologii bydlení, sníží provozní náklady, zlepší estetický vzhled domu, ztlumí pronikání zvuků z ulice a zlepší pocit tepelné pohody bydlení. Zateplením lze ušetřit 40% i více nákladů na vytápění.

V rámci úspory času nabízíme naším zákazníkům vypracování projektové dokumentace i odborného posudku našimi projektanty. Dále zajišťujeme kompletní přípravu a vedení stavby a také kompletní inženýrskou činnost. Do toho spadá stavební řízení, vydání stavebního povolení, územního rozhodnutí, kolaudační řízení a jiné. V rámci inženýrské činnosti zajišťujeme také stavební dozor.

Dle požadavků klienta realizujeme především tyto činnosti:

  • zateplení celých objektů, zateplení obvodového pláště, sanace panelů obvodového pláště
  • rekonstrukce plochých i šikmých střech, sedlových střech, zhotovení nadstavby, zateplení střech
  • opravy a výměna vnitřních rozvodů vody, plynu, elektřiny
  • rekonstrukce a výměna oken, dveří nebo domovních vstupů
  • opravy balkónů a lodžií, výroba zábradlí
  • další rekonstrukce a revitalizace dle požadavků investora

A nakonec – důležitou částí při revitalizací domů je i estetická část. Proto nabízíme klientům provedení grafického návrhu jejich budoucí fasády ve více variantách. Samozřejmě, že výběr barev musí splňovat určité podmínky, aby fasáda nadměrně nepřitahovala sluneční paprsky. Proto si ve spolupráci s naším odborníkem klient vybere barvy, které chce mít na fasádě svého domu, a my mu předložíme několik návrhů. Z nich si klient vybere ten, který se mu líbí. Případně si řekne, jaké změny se ještě mají udělat. Návrhy jsou samozřejmě zdarma.

Je jen na Vás, jak bude vypadat Vaše nová fasáda.

Potřebujete více informací?
Máte zájem o bezplatnou a nezávaznou kalkulaci?