Přeskočit na obsah

Trubkové lešení

Pronajímáme klasické trubkové lešení, které je tvořeno samotnými trubkami různých délek (2 m, 3 m, 4 m a 6 m) a dále sponami, nástavci a nánožkami. Pochozí prostor je tvořen dřevěnými podlážkami. Toto lešení vyniká pochozí šířkou 1,5 metru.

Trubkové lešení bez obtíží kopíruje velmi rozličné tvary objektů. Flexibilita tohoto lešení je nejvíce uplatňována při zakládání na terénech s velkými výškovými rozdíly nebo při použití na složitých fasádách a atypických stavbách.

Trubkové lešení je pro svoji jednoduchou koncepci stále oblíbeným lešeňovým řešením.

Stejně jako u lešení Layher Blitz a Layher Allround je i zde naším cílem poskytovat vysoce kvalitní služby zajišťované kvalifikovaným personálem i profesionálním technickým zázemím.

V rámci pronájmu zajišťujeme dopravu pomocí vozidla Iveco s hydraulickým nakládacím jeřábem Palfinger a poskytujeme montážní práce na klíč včetně předávacích protokolů. Spolehnout se tak můžete na dobré ukotvení a tuhost celé konstrukce.

V případě zájmu technik na místě vše zaměří, navrhne množství dílu a strukturu. Na základě tohoto zaměření zpracujeme cenovou kalkulaci. Po jejím odsouhlasení Vám pak lešeňový systém buď dovezeme a postavíme nebo je pronájem možný bez dopravy a montáže.

V případě zájmu o pronájem lešení a nezávaznou cenovou kalkulaci nás můžete kontaktovat přímo na telefonu +420 313 517 024 nebo přes poptávkový formulář.