Přeskočit na obsah

Fasádní lešení Layher

Co je lešení Layher Blitz a co Layher Allround?

Layher Blitz je pozinkovaný rámový systém určený především pro fasády. Vyniká vysokou životností, v porovnání s klasickým trubkovým lešením je jeho živnost až 5x vyšší. To je dáno díky žárově zinkované oceli. Tento systém má mnoho logických možností rozšíření pro rychlejší montáž a také ho lze jednoduše postavit.

Layher Allround je ocelový žárově zinkovaný modulový systém s vysokou variabilitou použití, vyznačuje se nižší hmotností, a především dlouhou životností a odolností i při hrubém zacházení. Je určen především pro členité konstrukce a fasády.

Naše společnost vlastní cca 11000 m2 fasádního rámového lešení Layher Blitz a univerzálního lešení Layher Allround pro běžné i náročné stavební úkoly.

I v oblasti lešenářské techniky je naším cílem poskytovat vysoce kvalitní služby zajišťované kvalifikovaným personálem i profesionálním technickým zázemím.

V rámci pronájmu zajišťujeme dopravu pomocí vozidla Iveco s hydraulickým nakládacím jeřábem Palfinger a poskytujeme montážní práce na klíč včetně předávacích protokolů. Spolehnout se tak můžete na dobré ukotvení a tuhost celé konstrukce.

Zapůjčení je možné od 100 m2. V případě zájmu technik na místě vše zaměří, navrhne množství dílu a strukturu. Na základě tohoto zaměření zpracujeme cenovou kalkulaci. Po jejím odsouhlasení Vám pak lešeňový systém dovezeme a postavíme.

V případě zájmu o pronájem lešení a nezávaznou cenovou kalkulaci nás můžete kontaktovat přímo na telefonu +420 313 517 024 nebo přes poptávkový formulář.